• Wykonujemy pudełka reklamowe, futerały na książki, personalizacje produktu, teczki na dyplomy, kalendarze

    Nasza oferta skierowana jest do wydawnictw, agencji reklamowych, drukarni oraz klientów indywidualnych.

  • Wykonujemy pudełka, futerały, personalizacje produktu, kalendarze

    Nasza oferta skierowana jest do wydawnictw, agencji reklamowych, drukarni oraz klientów indywidualnych.

  • Wykonujemy pudełka, futerały, personalizacje produktu, kalendarze

    Nasza oferta skierowana jest do wydawnictw, agencji reklamowych, drukarni oraz klientów indywidualnych.

Plansza do gier? U introligatora wykonasz ją szybko

Zawód introligatora w dzisiejszych czasach ponownie wraca do łask. Specjaliści z jej branży od wielu lat zajmują się głównie naprawą i oprawianiem książek, jednak dziś ta działalność jest o wiele bardziej szeroka. Jednym z przykładów jest tworzenie efektownych plansz do gier.

Propozycja produkcji plansz do gier jest skierowana zarówno do dużych firm i wydawnictw, jak i klientów indywidualnych. Aby ją stworzyć, niezbędny będzie dobry pomysł, przedstawienie fabuły gry i najważniejszych jej elementów. Introligator musi wiedzieć, jaki jest cel rozgrywki i jak mniej więcej plansza ma wyglądać.

Oryginalne plansze do gier to tylko jedna ze specjalności naszej firmy introligatorskiej. Wykonujemy produkty do rozgrywek dla dzieci lub dla dorosłych, w klimatach bajkowych oraz fantasy – nie mamy w tym zakresie większych ograniczeń. Wszystkie plansze drukowane są w obowiązujących terminach, dzięki czemu twórca gry może szybko cieszyć się własnym, pełnowartościowym dziełem.

Czym powinna wyróżniać się dobra plansza do gry?

Nie od dziś wiadomo, że wykonanie planszy przekłada się na całą rozgrywkę. Może ją umilić lub przeciwnie, sprawić, że stanie się nudna i przewidywalna. Dobra plansza powinna wyróżniać się oryginalnym i nieoczywistym designem. Aktualnie w branży królują intensywne, różnorodne kolory połączone z nieco baśniowym klimatem. Plansza, która przyciąga uwagę graczy, wciąga ich na długie godziny.

Plansza do gier powinna być również czytelna i zrozumiała. Jest to ważne dla sprawności rozgrywki. Jeśli plansza będzie zbyt skomplikowana lub niejasna, cała gra może okazać się niemożliwa, a między graczami mogą zrodzić się niepotrzebne konflikty. Wielu graczy podkreśla, że plansza powinna być praktyczna. Ogromne znaczenie ma precyzja i jakość wykonania, a także użycie trwałych materiałów. Dzięki temu elementy gry nie zgubią się, a sama plansza nie ulegnie zniszczeniu. Plansze najczęściej pokrywa się specjalną powłoką, która chroni przed uszkodzeniami oraz wilgocią. Plansza wykonana przez introligatora będzie więc służyć użytkownikom przez długie lata.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.